firmy kosmetyczne spis

Ciekawe informacje na temat firmy kosmetyczne spis. Dowiedz się więcej o firmy kosmetyczne spis. Przeczytaj artykuły o firmy kosmetyczne spis


 • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  Nie tylko mężczyźni potrafią ranić, zdradzać i porzucać. Nasza Internautka zdradziła swojego ukochanego i choć minęło już kilka lat, a on wybaczył jej niewierność, ona nie może pogodzić się z tym, co zrobiła. Ciężko jej się żyje ze świadomością, że nie może cofnąć czasu.
 • Oscar Aibar - hiszpański twórca młodego pokolenia - napisał książkę zdumiewającą. W szatańsko zabawny sposób ukazał w "Kredożercach", że wszyscy jesteśmy wariatami.
 • Led Zeppelin ma jesienią dać koncert w Londynie. Plotka? Być może. Ale jedna z brytyjskich agencji już sprzedaje bilety na to wydarzenie. Sami muzycy milczą jak zaklęci.
 • Szokujące podejrzenia: jak twierdzi "Newsweek", Janusz Kaczmarek miał wziąć 2 mln zł łapówki od biznesmena Ryszarda Krauzego. Były minister należał do kliki skupionej wokół wpływowego miliardera - dowiadujemy się z "Faktu". Firma Krauzego - Prokom - zaprzecza.
 • Miało być śledzenie na każdym kroku i pilnowanie wszystkich ruchów. Ale kalifornijskie władze powiedziały "nie" pracodawcom, którzy zamierzali wszczepiać zatrudnionym chipy identyfikacyjne. Koncerny chciały sprawdzać, czy ich pracownicy przypadkiem się nie obijają. Senatorowie jednak uznali, że to łamanie praw człowieka.
 • Wyprzedany koncert w Poznaniu oraz kończące się miejsca na występy w Warszawie i Krakowie to jasny komunikat dla fanów piosenkarki: jeśli chcecie iść na koncert Ayo, spieszcie się.
 • Amerykanka Jill Testa stworzyła stronę internetową, by sprzedawać miniaturowe trumny dla… ślubnych obrączek. Jak się okazuje, ten dziwaczny pomysł ma całkiem duże wzięcie u rozwodników.
 • Polskie specsłużby sprawdzają, czy Janusz Kaczmarek nie miał podejrzanych kontaktów w Rosji - donosi "Gazeta Polska". Były szef MSWiA miał korzystać z usług firmy MDI związanej wcześniej z przedsiębiorstwem paliwowym, które miały założyć rosyjskie służby specjalne. Firma stanowczo zaprzecza. "Nie współpracowaliśmy z Kaczmarkiem" - mówi członek jej zarządu.
 • Tysiące wściekłych klientów zarzuciło listami firmę Apple. To dlatego, że po zaledwie dwóch miesiącach sprzedaży słynnych już iPhone'ów firma nagle obcięła ich cenę o 1/3. Odpowiedź prezesa jeszcze pogorszyła sprawę. "Takie są prawa rynku" - powiedział. Ale szybko się zorientował, że przesadził. Przeprosił i obiecał 100 dolarów kredytu dla każdego.
 • Czy w życiu prawdziwie kocha się tylko raz? A może "każda miłość jest pierwsza"? Historie z życia naszych Internautek dowodzą, że na pewno każda miłość jest inna. O jedną warto walczyć z całej siły, innej pozwolić odejść. Skąd mamy wiedzieć, jak postąpić? Podpowie nam serce i kobieca intuicja...
 • Mówią o nim, że bywa egomaniakiem, dupkiem, pyskatym sukinkotem. Jego dawni współpracownicy oraz mentorzy wręcz go nienawidzą. Bo jest zdolny, pomysłowy, bez skrupułów. J. Craig Venter, najlepszy genetyk świata, to postać żywcem wyjęta z powieści science fiction, powieści, która dosłownie sama pisze się na naszych oczach - pisze DZIENNIK.
 • Walcz o swoje prawa i własne pieniądze. Gdy uznasz, że proponowana wysokość odszkodowania jest zaniżona, domagaj się dopłaty.
 • Nie od dziś wiadomo, że człowiek wytwarza mnóstwo energii. Jednocześnie na co dzień używa wielu elektrycznych gadżetów. Czy nie dałoby się wykorzystać naszego ciała jako źródła mocy dla tych urządzeń? Dałoby się - odpowiadają naukowcy. "New Scientist" opisuje postępy prac nad gadżetami, które będą wykorzystywać energię produkowaną każdego dnia przez ludzki organizm - pisze DZIENNIK.
 • Jagna z "Krzyżaków" może się schować. Teraz mistrzynią w kruszeniu orzechów została Hillary Clinton. Amerykańska firma wypuściła na rynek dziadka do orzechów z jej podobizną. Wystarczy włożyć orzech między nogi kandydatki na prezydenta USA i nacisnąć.
 • Kiedy urodził się mój synek, zrozumiałam, że za nic nie dopuszczę, by dziecko znało swoją mamę tylko ze zdjęć. Ale nie chciałam też być gospodynią domową. Oczywistym rozwiązaniem byłoby więc założenie własnej firmy, bo pozwoliłoby mi połączyć karierę i radość z macierzyństwa. To marzenie się spełniło dzięki zastrzykowi gotówki z unijnej kasy.
 • Zastanawiasz się, czy kupić iPoda Touch z pamięcią 8 lub 16 GB? Teraz możesz nabyć tego mniejszego i wgrać do niego tyle piosenek, ile zmieściłoby się w większym. Brytyjska firma Z Group stworzyła program komputerowy, który nawet trzykrotnie zmniejsza objętość plików mp3. I to niemal bez straty jakości - pisze DZIENNIK.
 • Śledczy chcą go zatrzymać i postawić mu zarzuty, a ten nie spieszy się z powrotem do kraju. Przed wyborami Ryszard Krauze nie wróci z zagranicy - ustaliła "Rzeczpospolita". Prokuratura sprawdza, jaką rolę pełnił w przecieku o akcji CBA.
 • Rzeszowska spółka Asseco Poland SA zaproponowała Ryszardowi Krauzemu i Prokom Investments odkupienie wszystkich należących do nich akcji w spółce Prokom Software SA. Transakcja ma opiewać na kwotę 700 milionów złotych.
 • Jeśli w pracy uważasz się za osobę, której nikt nie jest w stanie zastąpić - miej się na baczności. Jeśli nikt nie jest w stanie przejąć Twojej pracy, zamykasz sobie drogę do kariery. Ominą Cię awanse - po prostu jesteś niezastąpiona, ale wyłącznie na swoim stanowisku.
 • Szwedzi są zachwyceni pracą polskich lekarzy. Pomysł sprowadzenia do pracy lekarzy z Polski okazał się strzałem w dziesiątkę - cieszą się szwedzkie media.